top of page

Novice Karate Group (ages 8 & up)

Public·88 members

Раднички Партизан utakmice uživo 25 октобар 2023

Bićete u prilici da pratite direktan televizijski prenos tri izuzetno zanimljive utakmice ... Radnički Niš, Crvena zvezda - Novi Pazar i Rad - Partizan.

54' Miletić je odlično reagovao nakon prekida, tukao je preko gola. 53' Povukao je Aksentijević Jovića u šesnaestercu Nišlija, Stefanović ne reaguje, nema penala. Nakon te akcije samo korner za crno-bele. 50' Napaeda Partizan i u drugom poluvremenu. Za sada Drobnjak nema mnogo posla. KRAJ PRVOG POLUVREMENA 45+9' Riklardo je imao dobru priliku, Drobnjaka je uhvatio na lošoj nozi, ali je neko od defanzivaca upetercu reagovao adekvatno. 45+8' Nakon rasprave i među igračima, i onih sa sudijama konačno je meč nastavljen. 85' Povredio se sada golman Radničkog Nikola Drobnjak, usledio je još jedan prekid. 75' Spao je u nastavku meča ritam igre. Partizan je bio zadovoljan učinjenim, a Radnički nije imao snage za više. 67' Jamkam je nakon centaršuta sproveo loptu u svoju mrežu. 62' Organizovano se brani za sada desetkovani Radnički, napada domaćin. 57' Stefan Mitrović je prošao Miletića, nije uspeo da savlada Stevanovića. Полиција ће снимати учеснике фудбалске утакмице пре 1 дана — Почетна · Вести · Спорт; Полиција ће снимати учеснике фудбалске утакмице Раднички – Партизан. Полиција ће снимати учеснике фудбалске утакмице ... 9' Solidan centaršut Mitrovića, Jevtović reaguje u šesnaestercu crno-belih. Prvi korner za Radnički. 7' Dva kornera za crno-bele, izveo ih je Terzić, organizovano se "Real sa Nišave" brani u uvodu meča. 3' Pao je Rikardo u šesnaestercu Nišlija, sudija Stefanović odmahuje rukom - nema penala. 2' Lazar Marković je imao odličnu priliku. Odmah na startu meča raspalio je po lopti. Ipak u završnici poluvremena viđene su čarke na terenu i dosta tenzija. Oba tima imala su veliki ulog, Partizan titulu, Radnički izlazak u Evropu. TO se na kraju prenelo na teren. Nakon intervencije Vujadinović je igrao rukom, a VAR je pokazao penal, Stefanović je pritom isključio Aleksandra Jovanovića, člana stručnog štaba Nišlija. Precizan je u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena bio Rikardo Gomeš, a posledica tog jedanaesterca bio je prekid, negodovali su gosti, a Stefanović je tada isključio Lazara Arsića, pokazavši drugi crveni karton Nišlijama. kolo: Radnički 1923 - Crvena zvezda 3:4 (2:3)RFK1923 TV | Feđa Dudić pred utakmicu sa Zvezdom na Čika DačiRFK1923 TV | Superliga, 10. kolo: Železničar - Radnički 1923 0:2 (0:1)RFK1923 TV | Očekivanja šefa struke Radničkog 1923 Feđe Dudića pred utakmicu u PančevuRFK1923 TV | Feđa Dudić novi šef struke Radničkog 1923RFK1923 TV | Superliga 2023/24, 8. 14' Neoprezno je reagovao Jamkam u svom šesnaestercu, poslao je loptu u korner, a mogla je da završi i u golu Nišlija. 12' Kontru je imao Radnički, dva na jedan izašao je Mesarević sam, spetljao se i izgubio loptu. Na drugoj strani Gomeš je povukao kontru, Menig loše reaguje. 10' Precizno i po zemlji šutirao je Aleksandar Kovačević, Stevanović je imao lak plen u svojim rukama. Direktni prenosi mečeva 22.kola Super lige Srbije Bićete u prilici da pratite direktan televizijski prenos tri izuzetno zanimljive utakmice Radnički Niš, Crvena zvezda - Novi Pazar i Rad - Partizan. 28' Lazar Marković je izašao sam pred Drobnjaka, a pre nego što je uspeo da šutira, iskusni Vujadinović otklonio je opasnost. Nakon kornera pao je Rikardo na zemlju, zahtevao je Stanojević penal. 23' Sada je Mitrović izvukao "deblji kraj", natrčao je neoprezno na njega Aleksandar Mitrović, u afektu je Radoslav Batak uleteo u teren, dobio je žuti karton, kao i Savo Pavićević, ali i Miljković. 20' pomalo neoprezan start Stefana Mitrovića nad Jevtovićem, tinejdžer kluba sa juga Srbije dobio je prvi žuti karton na meču. Раднички Партизан uživo 2022 25/10/2023 Данас пре 3 дана пре 14 сати — U prvoj utakmici 12. kola, Novi Pazar je sa 1:0 pobedio Čukarički. FK Partizan Pratite uživo konferenciju za medije! FK Radnički FK Partizan ... UŽIVO, Radnički 1923 - Partizan, prenos, Arena premium 1 Radnički 1923 i Partizan od 14 časova sastaju se u odloženoj utakmici 4. kola Superlige Srbije a tekstualni prenos meča uživo možete ispratiti uz naš ... Одложена утакмица Раднички 1923-Партизан 18. 8. 2023. — Као главни разлог за одлагање утакмице наводе се обавезе “црно-белих” у квалификацијама за Лигу конференција. Live. •. An error occurred. Try ...